LINA-SHITEN 30 hek tokë përballë Kamp BondStill

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten: 30 hekter Tokë
Toka është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.
Lokacioni: Sojevë përballë Kampit BONDSTILL
Toka është e përshtatëshme për shumë veprimtari sepse e ka komplet infrastrukturën e duhur me dokumenta.
Kto çmime vlejnë vetëm për ma shumë se 5 hektarë ndërsa për sasi ma të vogël ka çmim tjetër.


Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni LINA
adresa: Rr Ahmet Kaqiku, afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim