Ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhos

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 08 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh
Komuna: Prishtinë
Shiten ose ndrrohet me banes 13.5 ari ne Bardhosh afer rruges kryesore Prishtin-Podujev.


Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim