Një hektar tokë me zbritje të madhe në Bërnicë

Shitet nga: Donika Dje 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Në periferi të Prishtinës, 7 km nga qendra, në Bërnicë të Epërme, në një vend me pamje shumë të bukur shesim një hektar tokë. Vendi është i përshtatshëm për çdo lloj të biznesit, qoft kompleks banesor, spital, restaurant...Mund të bëjmë ndrrim me banesa apo lokal në Prishtinë. Çdo ndermjetësuesi ia japim provizionin 2 përqind. Poashtu në këtë siperfaqe japim gur falas. Gurët duhet të rrëmihen dhe transportohen nga vet marrësi. Gurët janë natyral që mund të përdoren për rregullimin e rrugëve apo themele të ndërtesave. Çmimi real për ari është pesë mijë euro. Ne e japim me vetëm 2.500,- euro arin.
Tel.: 045 506 508 dhe viber: 00377 45 506 508.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim