OFERT SHES TROLL sip 8.2 ARI AFER MARGIONES 1

Shitet nga: Privat Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten trojet te lagj..Panorama, te step colori,
ner lagjen Marigona,
Trojet kanë siperfaqe prej: 4.1 dhe 4.1ari,
Infrastruktur te plotë: rruga 6m me katastar, ujë, rrymë, kanalizim,
Vend i qetë dhe ideal për të jetuar,
Me plan urbanistik rregullativ e lejuar 4 kate,
Trojet i posedoj ne emrin tim, me flete poseduese,
Perkthimi direkt nga pronari,
Qmimi i voliteshem,..
Ju mirëpresum,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim