PARCELE 49 ARI NE PREOC

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri ''compromiso'' 19 Gsh 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 4920 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHES PARCELE 1OKM NGA PRISHTINA NE PREOC DIKU 1KM E GJYSME PARA MARIGONA REZIDENCE PARCELA KA QASJE DIREKT NE ASFALT DHE POSEDON RRUGEN NE GJERESI TE PARCELES VEND IDEAL PER PARCELIZIM QMIMI PER ARI DHE SHUME I ARESYESHEM PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim