PARCELE NE QAGLLAVICE

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 14 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES DY PARCELA NE QAGLLAVICE TE MOTEL BEKA 4 NJERA KA 40ARI NDERSA TJETRA 28 ARI

SHITEN VEQ DHE VEQ QMIMI PER ARI POSEDOJNE RRUGE ME KATASTEER PARCELA NGA 40 ARI

ESHTE E TERA NE RRUGE DHE SIPERFAQJA ESHTE NETO PER PARCELIZIM QMIMI PER ARI DHE

PAK I DISKUTUESHEM SHITEN EDHE VEQ E VEQ NDARAS PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim