PARCELE PER TROLL DHE PEMISHTE 24 ARI

Shitet nga: Agjensioni per palujtshmeri ''compromiso'' 09 Maj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Adresa: ARTANE
Sipërfaqe: 3300 m2
Komuna: Prishtinë
SHES PARCELEN NE SIPERFAQE 33 ARI NE PREKOVC 33KM NGA PRISHTINA POZITE E RRAFSHTE ME DY RRUGE KATASTRALE 50METRA NGA ASFALTI 12 ARI NGA TO E MBJELLUR ME MJEDRA INFRASTRUKTURE KOMPLET QMIMI PER ARI SHITET KOMPLET PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim