PRANOJME OFERTA-KERKESA PER SHITE-BLERJET TUAJA

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 27 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
pranojme oferta dhe kerkesa per shitje-blerjen e patundshmerive tuaja-per ju,ne menyre efikase do te bejme

perpjekjet per te realizuar ate qe ju kerkoni te bleni apo shiteni sipas nundesive te juaja financiare ne kohen reale

Troje,toke per objekte industriale,toke bujqesore,jeni te mire pritur dhe besoj se nuk do te ju zhgenjejme...

Ne bejme punen,dhe nuk kopjojme te tjeret flm per besimin e dhene...

me respekt per ma shume ju mire presim ne tel 044429489-049499997...

JEMI ME QMIME ME TE VOLITSHEM SE TE GJITHE TJERET...

JU MIRE PRESIM....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim