PRONEN 74ARI DHE DEPO PER GRUMBULLIM FRUTASH

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' 14 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Adresa: artane
Sipërfaqe: 7400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
NE KOMUNEN E ARTANES SHES DEPO PER GRUMBULLIM TE FRUTAVE MALORE NE SIPERFAQE 700METRASH DHE APARTMAN,DHE 74 ARI TOKE RRETH OBJEKTIT E CILA SHTRIHET NE RRUGE TE ASFALTUAR,POSEDON BUNARE PEMISHTE ETJ SHITET KOMPLET PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim