Parcela 4.8 ari ne Brezovic

Shitet nga: Fati 08 Pri 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcela me 4.8 ari truall ne Brezovic me leje ndertimi esht ne rrug kryesore diku 17m gjera i dhe mprapa parceles ngjitur kalon lumi.
Mundesi nderrimi me ndonje banes ne Prishtine.

Fati 044 100 850
Edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim