Pllac ar

Shitet nga: Bejta Dje 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Prishtinë
*shes dy parcella nga 5 ari qmimi 35 ero per meter katror me dokomentacion ne rregullt dhe ne emrin tim bartja behet meniren, pres blers serioz flm per mirkuptim,pranoj edhe kompenzim me vetura
10 ari komplet 35000 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim