SHES DY TROJE NGA 5 ARI

Shitet nga: MUHAMET 01 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES DY TROJE NGA 5 ARI.TROJET KAN INFRASTRUKTUR TE PLOTE UJI RRYMA KANALIZIMI DHE INTERNETI JANE NE TRUALL.KA DALJE NE TE DY ANET E RRUGES NE FORME TE SHKRONJES L DOKUMENTACIONI ESHTE NE RREGULL DHE PERKTHIMI BEHET MENJEHERE TE BLERESI .QMIMI I ARSYESHEM PER INFORMATA TJERA=NE 044 333 194 BEJ NDERRIM ME SHTEPI OSE BANESE NE PRISHTINE=
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim