SHESIM 2HE50 ARI -TOKE BUJQESORE

Shitet nga: Agjensioni per palujtshmeri ''compromiso'' 29 Jan 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   399 EUR

Adresa: gushterice e poshtme
Sipërfaqe: 25000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë
Komuna: Prishtinë
NE GUSHTERICE TE POSHTME SHESIM 2HE 50 ARI 16KM NGA PRISHTINA 1.2KM NGA RRUGA E ASFALTUAR RRUGE E GJERE ME KATASTER PARCELA POZITE TE RRAFSHTE DHE ME PAMJE NGA GJITE RRAFSHI KOSOVES E PERSHTATSHME PER GJITHA DESTINIMET SHITET KOMPLET QMIMI PER ARI PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim