SHESIM 3he73 ari toke dhe shtepi

Shitet nga: Agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' 28 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Adresa: Artane
Sipërfaqe: 37300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Ne Artane shesim shtepin dt kateshe ndertim i vrazhdte dhe 3he37ari pozite e bukur buze rruges se asfaltuar me gjithe infrastrukture,shitet komplet per ma shume detaje ju mire pres ne tel 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim