SHESIM 7HEKTARE TOKE DHE SHTEPI

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' 09 Qer 06:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

111 000 EUR

Adresa: artane
Sipërfaqe: 70000 m2
Komuna: Prishtinë
SHESIM 7HEKTARE E 40ARI TOKE NE KOMUNEN E ARTANES TOKA NE SIPERFAQE PREJ 4HEKTERE GJENDET NE FSHATIN PREKOVC TOKE PUNE SI DHE SHTEPI NDERTIM I RI ME PLLAC 7O ARI DHE KOPSHT NDERSA 3HEKTARE GJENDEN 1,5KM NGA TREGU I LLABJANIT,POZITE E BUKUR VETEM 35KM NGA PRISHTINA DHE 15 NGA GJILANI SHITET KOMPLET QMIMI SIPAS MAREVESHJES PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim