SHESIM 7he toke-male

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 06 Gsh 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
ne Novoberd =ARTANE shesim 7 hektare 3.5hektare male dhe 3.5 hektare livadhe vend ideal pjesa e malit eshte

mal me dru per djegeje i pa demtuar ne brendi te malit jane 12 burime te ujit natyror per ma shume detaje ju mire ores ne tel.044429489-049499997..

ne tel 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim