SHITET. 19 ARI tokë në Gërmi.

Shitet nga: Pro Real Estate 02 Krr 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR   494 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 19 ARI tokë në Gërmi.

Toka ka gjithsej 19-ari dhe është e ndarë në dy parcela.
Ndodhet pas rampës së Gërmisë në anën e majtë. Përkthimi i menjëhershëm.

Cmimi 22.000Euro për ari. ( i negociueshëm )

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
pro-ks@hotmail.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim