SHITET DHE NDRROHET TROLLI-PARCELA-OBORRI-4.47.ARI

Shitet nga: PRONARI 12 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Adresa: HAJVALI
Sipërfaqe: 447 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET TROLLI ME SIPËRFAQE PREJ 4.47.ARI(447m2),ME INFRASTRUKTUR KOMPLETE:RRYMË,UJËSJELLËS,KANALIZIM,INTERNET,RRUGË. E VEQANTA E KËTIJ TROLLI ËSHTË SE KA POZITË SHUMË TË PËRSHTATËSHME ME PAMJE SHUMË TË BUKUR DHE RRUGA E CILA SHKON DREJT NË TRUALL-OBORR.DOKUMENTACIONI NË EMËR TIMIN PERSONAL.VLEN TË CEKET SE HIPOTEK NUK ËSHTË.MUNDËSI NDËRRIMI EDHE ME NDONJË BANES ME QMIM TË PËRAFËRT.PËR DETAJE TJERA NA KONTAKTONI NË: 045587000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim