SHITET PARCELA 2 HEKTARE

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 23 Krr 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim dy hektare toke 1.5km nga magjistralja prishtine - shkup ana e djathte rruga qe kalon afer nderteses

se universitetit Fama,parcela eshte ne vije ajrore 1km nga magjistralja ose fillimi i bllokut te trete,parcela ka

dimensionet 80 gjeresi me 250metra gjatesi,ne afersi te parceles gjenden shtyllat e rrymes,dhe autostrada

prishtine shkup do kaloj ne afersi,shitet komplet,qmimi per ari pak i diskutueshem per ma shume ju mire pres me

oferta serioze ne tel 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim