SHITET PEMISHTJA me mollë në Gushtericë e Epërme..

Shitet nga: Naseri 01 Maj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET ARA-PEMISHTJA ME MOLLË në fshatin Gushtericë e Epërme,rrugës për Janjevë (1km.afër restoran Anija),përkatësisht 17km.nga Prishtina.

Ara ka sipërfaqe 84 ari, dhe në të gjatë vitit 2014 janë mbjelluar 1480 fidane molle dhe 100 fidane kumbulle.

Në arë është i hapur pusi me thellësi 12m. dhe gjatë tërë kohës ka më shumë se 6m.ujë. Ara ka rrugën publike në dy anët (në fillim dhe në fund të arës),kurse energjinë elektrike në distancë 10m.largësi.

Përkthimi bëhet menjëherë (është në pronesinë time).

Çmimi 65.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim