SHITET TOKA - Dragodan

Shitet nga: Toka/shitet Sot 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☆SHITET TRUALLI - TOKA NE LAGJEN (ARBERIA3) DRAGODAN - PRISHTINE.
☆TRUALLI GJINDET AFER STADIUMIT TE FUTBOLLIT ARENA (DRAGODAN).
☆TRUALLI KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN RRYMEN, UJIN, KANALIZIMIN, TROTUARIN, NDRIQIMIN E RRUGES ESHTE E PERSHTATSHME PER NDERTIM, BIZNES DHE BANIM.
☆TRUALLI GJINDET NE RRUGEN KRYESORE TE ASFALTUAR.
☆MUNDESIA TE NDAHET EDHE NE PARCELA SIPAS KERKESES.
☆TRUALLI ESHTE I JONI MBI 60-VITE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER.
☆SHITET NGA PRONARI.
☆QMIMI ME MARREVESHJE
☆ INFO :
☆TEL: 045/631095
☆VIBER: +37745631095 ////////////////////////////////////////////// Tag : Truall Toke Toka Ara Ferma Arberi Arberia3 Dragodan Hektar Ari Parcela Lokal Zyre Afariste Dyqane Shitet Patundshmeri Banesa Vendbanime Fusha Banes Garazha Me Qira Qender Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim