SHITET TOKA ARBERI DRAGODAN

Shitet nga: Toka/shitet Sot 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☆SHITET TRUALLI-TOKA NE LAGJEN (ARBERIA3) DRAGODAN - PRISHTINE.
☆TRUALLI GJINDET AFER STADIUMIT TE FUTBOLLIT "ARENA" ARBERI - (DRAGODAN).
☆TRUALLI KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN RRYMEN, UJIN, KANALIZIMIN, TROTUARIN, NDRIQIMIN E RRUGES ESHTE E PERSHTATSHME PER NDERTIM BIZNES DHE BANIM.
☆TRUALLI GJINDET NE RRUGEN KRYESORE TE ASFALTUAR.
☆MUNDESIA TE NDAHET EDHE NE PARCELA SIPAS KERKESES.
☆TRUALLI ESHTE I JONI MBI 60-VITE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER. ☆SHITET NGA PRONARI.
☆PER INFO PREJ ORES (10:00 DERI 20:00).
☆TEL: 045/631095
☆VIBER: +37745631095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim