SHITET TRUALLI NE EMSHIR - PRISHTINE (Kompenzim)

Shitet nga: Bujar 24 Krr 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Adresa: Kalabri-Prishtine
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli prej 4-5-6 ari mvaret prej kerkeses se bleresit,në lagjën Kalabria (Emshir) të Prishtinës,gjindet 200 metra afër shkollës 7 Marsi dhe 300 metra afër Ambulantës (QMF),posedojmë dokumentacion të rregullt qertifikaten si dhe kopjen e planit,që nga viti 1968 është pronë e jona,lejohet ndërtim i ulët P+2,trualli është pjesë e rrafshët dhe vend shum i qetë,ka infrastruktur të plotë ,rrugë të asfaltuar (me kocka),energji elektrike,ujë,kanalizim.
Bëjmë kompenzim me ndonjë firm ndertimore per renovim të shtëpisë ne vlerë deri 25000 Euro.


Qmimi është 16500 euro për një ari (Qmimi i diskutushëm)

Viber +37744319669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim