SHITET TRUALLI NE EMSHIR - PRISHTINE

Shitet nga: Bujar Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 200 EUR

Adresa: Kalabri-Prishtine
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli prej 4-5-6 ari mvaret prej kerkeses se bleresit,në lagjën Kalabria (Emshir) të Prishtinës,gjindet 200 metra afër shkollës 7 Marsi dhe 300 metra afër Ambulantës (QMF),posedojmë dokumentacion të rregullt qertifikaten si dhe kopjen e planit,që nga viti 1968 është pronë e jona,lejohet ndërtim i ulët P+2,trualli është pjesë e rrafshët dhe vend shum i qetë,ka infrastruktur të plotë ,rrugë të asfaltuar (me kocka),energji elektrike,ujë,kanalizim.


Qmimi është 16200 euro për një ari (Qmimi i diskutushëm)

Viber +37744319669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim