SHITET TRUALLI NE LAGJEN: KODRA E TRIMAVE

Shitet nga: iShqipe Agency 08 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Kodra e trimave
Sipërfaqe: 4 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 Ari toke ne lagjen:Kodra e Trimave ish Vranjevc qe gjendet prapa Resaurantit ''Princi i Arberit''
Toka eshte ne vend shum te pershtatshem , e cila posedon: RRym,Uj, infrastruktur si dhe me te gjitha dokumentacionet e rregullta.
Qmimi per Ari eshte 10 Mije Euro.

044 199 309
049 705 464 ( Viber)
Email: ishqipe.agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim