Shes 10ari Truall ne Berrnice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerive "JONI" 16 Jan 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: Berrnice ngjit me Edona Lalloshin
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" shet 10ari Truall ne Berrnicë ngjit me shtepine e Edona Llalloshit.
Ka lidhje te kanalizimit, energjise elektrike, ujit, internetit dhe rrugen. Posedon dokumentacion te rregullt.

Na kontaktoni ne:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim