Shes Troje te Lagj..Marigona Rezidenc

Shitet nga: 22 Jan 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Troje afer Lagjes Marigona Rezidenc,
Me sip..deri 10 ari Qmimi: 3800€,
Mbi 20 ari Qmimi: 3500€,
Trojet kane qasje ne rrugë kryesore dhe anesore,
Me leje ndertimi,
Me dokumentacion te rregullt,
Qmimi i arsyeshem,
Kompenzim i mundeshem,
Ju mirepresum bleres serioz,..tel..+37744197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim