Shes apo ndrroj 2ari e gjys truall ne Veternik m..

Shitet nga: arsim 07 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesapo Ndrroj dy ari e gjysme ne Veternik ngjitur me lagjen Marigona perkthimi menjeher .si dhe ndrroj me banesa ne Fushe Kosove info 044249627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim