Shes ndrim 2 troje prej 3.70 ari afer Prishtines

Shitet nga: TRUALLI 28 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 troje te parcelizuara kapur njera me tjetren ku mund te shiten edhe ndaraz .
trojet kan siperfaqe prej 3.80 ari dhe 3.70 ari . formen e kan shum te mire gati katrore .
Lokacioni ; rruges mes Prishtines dhe Hajvalise ,ne Llapnasell afer Prishtines 3 km , mrapa lagjes Marigona 1 diku 800 metra , perball ish Hotel Madridit dhe Step Kollorit , mrapa Koha Ditore dhe restaurant Brilanti diku 400 metra . kapur me lagjen Panorama .

trojet posedojn infrastrukturen e plote , istalimin e ujit dhe kanaliziminin , shtruar deri ne shoder , rruga esht e gjere 6 metra me kadaster .
( ka rrug lidhse ne 3 pjes , dhe ne plan esht nje investim nga komuna se shpejti ,,,,,)
pres bleres serioz
.
qmimi 8.500 euro ari bruto pranoj ndrim vetur ose banes .
telefoni ose viber 049 233 531

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim