Shes ose japi me qira arat.

Shitet nga: 14 Nën 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes arat ne Busi - Mramor.
Arat kan tapiat ne gjendje te rregullt, te gjitha i posedoj ne emer timin. Arat jon pron e imja trashigemi nga baba. Dmth nuk jon ble frik.
Arat jon te kualitetit te lart pjellor e matur nga instututet perkatse. Hapsira eshte nje hektarshe dhe e gjitha e rrafshet . E ka rrugen( osfalltin ) pes(5) metra gjersi.
Per rast specifik mund te ipet edhe me qira.

Çmimi i ares eshte i negociueshum dhe i volitshum.

Faleminderit per interesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim