Shesh 5 ari 15 ari dhe 31 ari në Butovc

Shitet nga: ari 27 Tet 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes parcela 5 ari 15 ari dhe 30ari në butovc teren i rrafsht , energjia elektrike kalon afer parceles toka osht ne emer tim edhe nuk ka probleme me dokumente.lejohet ndertimi
+37745568789

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim