Shiten 10 ari truall ne lagjen Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: veternik
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 ari toke ne lagjen Veternik, perballe Gorenjes, 100metra prej rruges kryesore. Ne truall gjinden dy objekte, njera eshte depo me keto dimensione 14x5 metra dhe nje zyre e vogel. Trualli ka forme katrore perafersisht 33x33 metra, eshte vend shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi, ka infrastrukture te rregullt, ujin me kanalizim, rrymen, internetin.
Qmimi eshte 25.000 euro per ari,
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim