Shiten 14 ari Tok te Armotizerat - Kodi 0118

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 26 Krr 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Toka ne Magjistralen Fush Kosov - Prishtin - Kodi 0118

Lokacioni: Mbrapa ish-Armotizerave dhe Tregut

Siperfaqja 14 Ari

- Infrastruktur te plot

Çmimi €13.000 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim