Shiten 3.48 ari permas lagjes Nic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Permas lagjes nic
Sipërfaqe: 3.48 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 3.48 ari permas lagjes Nic ose mund te ndrrohet me banes ne prishtin

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim