Shiten 30 ari ne Slivov

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Dje 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 30 ari toke ne fshatin slivov Vendi ploteson te gjitha kushtet urbanistike per jetese
cilesore rruga eshte e shtruar
toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet perkthimi
Toka ka infrastruktur (rrym uj rrug etj etj)
Qmimi per ari 900 Qmimi diskutohet.PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim