Shiten 4 ari truall afer lagjes 038, ne Qagllavice

Shitet nga: Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Adresa: lagja 038
Sipërfaqe: 4 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 ari truall ne Çagllavicë. Trualli gjendet afer lagjes 038 tek Restorant Mansion, ne lagje me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, instalimi i rrymes, uji, kanalizimi dhe rruga e shtruar me kocka. Lagjja eshte e banueshme, ne te njejten rruge ka disa shtepi te ndertuara dhe disa tjera jane ne ndertim e siper. Qmimi 13.500 euro per ari.

Agjensioni Dion Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber 037744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim