Shiten 5 Ari Truall ne Emshir-Kalabri

Shitet nga: Albert Dje 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 5-ari Truall ne lagjen me te qet dhe me te bukur te qytetit, Lagjja Emshir-Kalabri
Trualli ka mundesi te ndahet per 2-persona nga 2.5ari, rruga i furnizon 2-pjest pa e penguar njera tjetren, mirpo shitet si tersi 5A.
Trualli esht me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi te pronari iri mund te behet menjeher.
Trualli gjendet 1km larg nga shkolla 7-Marsi
Trualli posedon gjith infrastrukturen percjellese uj rrym kanalizim te rruga kryesore. Rruga Kryesore esht e shtruar ne kocka. Rruga nga Trualli deri te rruga kryesore esht e gjer 4-metra dhe esht e matur dhe ndar me gjeometer dhe te njejtan jan te rexhistruara edhe ne Kataster.

Qmimi per 1-Ari 10900€

Te intersuarit mund te lajmrohen ne numrat eme poshtem te tel:
049-793-164 dhe viber +38649793164
Wahts app: +38649793164
ose ne nr: te Suedis:
+46701649620
Viber:
+46701649620
Çmimi: 10900 EUR/ per Ari

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim