Shiten 5 ari truall mbrapa lagjes Marigona 1

Shitet nga: Agjensioni Dion 20 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Adresa: Vila Belvedere
Sipërfaqe: 5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 5 ari truall mbrapa lagjes Marigona 1 perball Vila Belvedere. Eshte vend i pershtatshem per ndertim shtepie dhe banim. Ka infrastrukture te kompletuar, si ujin, kanalizimin dhe rrymen.
Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 13.000 euro per ari, i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim