Shiten 58 ARI Prishtine

Shitet nga: A.B Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 57.5 + 57.5 ari ne dragodan mbrapa Kfor-it afer varrezave te qytetit ka rruge te asfaltuar, ndriçim publik dhe infrastrukturen tjeter percjellse, gjendet ne zonen ekonomike dhe gjithashtu afer unazes se qytetit....
Shiqo fotot.....
044148903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim