Shiten 6 Ari Tok ne Emshir - Kodi 0125

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 26 Krr 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Toka ne Emshir - Kodi 0125

Siperfaqe: 374 Metra larg Shkolles Fillore 7 Marsi dhe 200 Metra larg rruges kryesore

Siperfaqe 6 Ari

Çmimi €17.000 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim