Shiten 89 Ari Troll ne Zllatar - Kodi 0103

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 05 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Toka ne Zllatar - Kodi 0103

Hyn ne planin e ri Urbanistik te Prishtines se re ( sipas hartave dhe planit ne komune)

Rruga nga Restoranti Panorama eshte asfaltuar dhe ka trotuare.

(30 % ben edhe nderrim me banesa apo lokale).

.Vendi shume i bukur dhe i pershkuar me rruge(se shpejti asfaltohet rruga e re nga Pallati i drejtesise).Qasja dhe rruge nga shume ane si:Perball rest.Panorama,prej Pallatit drejtesise(trafoja),nga Hjvalia,nga Zllatari,nga Mati1.

Toka Gjithsej eshte 89 ari. 70% e trollit eshte livadh pjesa tjeter kodrine me drunje.Vendi shume i bukur per te jetuar dhe poashtu per ndertime ne stilin e lagjeve te mbyllura.100 m nga toka ka te ndertuara disa shtepi.Ne planin e aprovuar urbanistik eshte shenjezuar si DIPLOMACY .

CMIMI 4300 Euri ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim