Shiten Urgjent 11.45 ari truall afer Gërmis

Shitet nga: Realcon Sot 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Sipërfaqe: 1145 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 11.45 ari truall afer Gërmis 1 km prej rampes së Gërmis.

Parcella posedon kopjen e planit ,fleten poseduse dhe nuk ka as një lloj konteksti


Qmimi për 11.45 ari është 30.000 euro

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
045-882-888
Viber Kontakt 049-405-591
038-221-554
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim