Shiten dy troje ne qagll. mr. gorenjes me le.ndert

Shitet nga: Privat Dje 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Sipërfaqe: 950 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shiten dy troje ne qagllavice njeri 5 ari dhe tjetri 4.25 ari trojet jan me rruge me kadaster dhe me nyje sanitare mund te shiten edhe ndaras qmimi 7.500 euro. ari
Vlen te theksohet se trojet jan me leje ndertimi.Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim