Shitet Parcella ne Veternik PRISHTINE S=42 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella e cila gjendet ne Veternik afer servisit te Peugeot ( afer ish restaurant Bajgora ).

Trualli ka madhesi prej 4.8 Ar- TOTAL 42.00 ARI
Qmimi eshte: 26000 eu/ari

Ka komplet infrastrukturen e nevojshme per banim dhe eshte prane rruges.

Sipas planit urbanistik parashihet ndertim i larte ne komplet ate pjese
KOEFICIENTI I NDERTIMIT ESHTE 30%
NE PJESEN 42 ARI NUK KA ASNJë NDERTESE QE DUHET RENUAR.

Sipas nevojes/kerkeses mund te shtohen deri ne 40 Ar po ne ate pjeseper ndertim te larte.
Ju mirpresim dhe ju urojme suksese ne bashkpunim.
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel.045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim