Shitet Toka - Prishtine

Shitet nga: Toka/shitet 16 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*SHITET TOKA NE LAGJEN ARBERIA 3 (DRAGODAN) - PRISHTINE.
*AFER STADIUMIT TE FUTBOLLIT "ARENA" DHE STADIUMIT "YLLI".
*TOKA KA RRYMEN, UJIN, KANALIZIMIN, NDRIQIMIN E RRUGES ESHTE E PERSHTATSHME PER NDERTIM BIZNES DHE BANIM.
*TOKA ESHTE NE RRUGEN KRYESORE TE ASFALTUAR DHE KA GJATESIN GJITHSEJ 160 METRA PERSKEJ RRUGES DHE 120 METRA GJERSI PREJ RRUGES DERI NE FUND TE TRUALLIT.
*MUNDESIA TE NDAHET EDHE NE PARCELA SIPAS KERKESES (20- 30- 50- 80ARI).
*TOKA ESHTE E JONA MBI 60-VITE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHERE, SHITET NGA PRONARI. *QMIMI - 6900 € per ARI.
*PER INFO PREJ ORES (10:00 DERI 20:00).
*TEL: 045/631095
*VIBER:+37745631095
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Toke Truall Toka Parcela Dragodan Arberi Arberia 3
Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim