Shitet Trualli ne Zllatar

Shitet nga: Yzeir MAKOLLI 19 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ZLLATAR Shitet urgjent toka ne Zllatar 35 ari,ka mundesi ndarje edhe me me pak trualli gjendet 400 metra nga restourant Kulla , trualli eshte livadh i rrafshet ,qmimi i volitshum dhe perkthimi menjehershum.pres myshteri serioz, na telefononi ne 049137682 qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim