Shitet Trualli Urgjent ne Zllatar

Shitet nga: Yzeir MAKOLLI Dje 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ZLLATAR Shitet urgjent toka ne Zllatar 5,10,15 ari,trualli gjendet 400 metra nga restourant Kulla , trualli eshte livadh i rrafshet e ter parcella eshte 35 ari DHE KA MUNDESI NDARJE ,qmimi i volitshum dhe perkthimi menjehershum.pres myshteri serioz, na telefononi ne 049137682 qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim