Shitet Trualli

Shitet nga: Bardhyl 18 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne lagjen Mati 1 me siperfaqe 540 m2 i rrethuar me shtepija te ndertuara si dhe me rruge te asfaltuar ne dy pjese si ne fillim te trullit ashtu edhe ne fund.
CMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim