Shitet apo ndërrohet trualli

Shitet nga: Naseri 06 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Adresa: Prishtina e re, Qender
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Prishtina e re (Qendër), jo larg qeshmes së Matit, me sipërfaqe 10 ari (i ndarë në dy pjese nga 5 ari, me rrugë 4m. në mes). Trualli ka rrugën,rrymën dhe ujësjellësin në afërsi.

Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtinë.

Për info: 044 425 888 ose viber: +377 44 425 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim