Shitet toka ne Bardhosh

Shitet nga: Lurian Kasumaj 01 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne bardhosh. Toka gjindet ngjitur me fabriken e mishit dhe prane rruges.
Madhesia deri ne 1 hektar.

Cmimi i volitshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim